Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 606 591 877
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Marcela Mintělová
Marcela Mintělová

ALPINA Trapper Heat - zimná lovecká vyhrievaná obuv

Kód: 69241
Vysoká kožená obuv Alpina Trapper Heat s inovatívnym systémom vyhrievania InTemp, ktorý je umiestnený vo vrchnej časti nad priehlavkom a...    Více

Vyberte variantu:

Skladom, u Vás 26. 2. 2024
324,80 €
268,43 € bez DPH
ALPINA Trapper Heat - zimná lovecká vyhrievaná obuv
ALPINA Trapper Heat - zimná lovecká vyhrievaná obuv
Skladom, u Vás 26. 2. 2024
324,80 €

Popis a parametre

Vysoká kožená obuv Alpina Trapper Heat s inovatívnym systémom vyhrievania InTemp, ktorý je umiestnený vo vrchnej časti nad priehlavkom a prstami. Nedôjde tak k postupnému vyšľapaniu vyhrievacích vlákien, ako tomu je u bežných vyhrievacích vložiek. Batéria je potom šikovne ukrytá na vrchnej strane topánky pod ochranným krytom na suchý zips a napája spomínanú vyhrievaciu lamelu v prednej časti topánky. Odtiaľ potom teplo vzlína do celej topánky. Žiadne vyčnievajúce káble, žiadne batérie, ktoré používateľ môže počas chôdze v ťažkom teréne stratiť alebo poškodiť. Stlačením jedného tlačidla máte počas chvíľky obuv príjemne vyhriatu.

Na nabíjanie batérie slúži zadný napájací konektor, pričom nabíjanie je možné vykonávať bez nutnosti batériu akokoľvek vyberať z ochranného puzdra. Všetko rýchlo, jednoducho a pohodlne. Systém vyhrievania pri zapnutí najskôr nahreje lamelu, a behom chvíľky sa automaticky nastaví na prevádzkovú teplotu, ktorá môže súvisle vyhrievať topánku. Batéria navyše zvládne až 1000 nabíjacích cyklov.

Obuv ponúka celkom 2 stupne vykurovania:

Vysoký 55°C (červená farba tlačidla) s dĺžkou vyhrievania až 3,5h
Stredná 45°C (modrá farba tlačidla) s dĺžkou vyhrievania až 5,5h

Povrchová vodeodolná membrána Sympatex zaručuje dobrú priepustnosť vzduchu a maximálne pohodlie chodidla v suchu. Silná gumová podrážka zaručuje stabilnú a bezpečnú chôdzu na akomkoľvek povrchu.

Veľkosť obuvi sa potom najlepšie odvodzuje od tzv. Mondo point (MP), ktorý uvádza koľko má presne dĺžka vnútornej stielky milimetrov. Stačí teda zmerať dĺžku chodidla od špičky palca po pätu. Získaná veľkosť potom zodpovedá veľkosti vnútornej stielky (vložky) obuvi.

Súčasťou balenia je:
- Obuv Alpina Heat
- 2ks dobíjacích batérií
- Nabíjačka s dvoma konektormi pre každú topánku

Vlastnosti:
Vodeodolná membrána Sympatex
Intemp

Zloženie:
Vrchná vrstva - Koža
Podšívka - Koža+textil

Tabuľka veľkostí:
Dĺžka chodidla/veľkosť

265 mm - 41
270 mm - 42
273 mm - 42 ½
275 mm - 43
283 mm - 44
285 mm - 44 ½
290 mm - 45
295 mm - 45 ½
297 mm - 46
305 mm - 47

Vyhrievaná obuv Alpina vs. Treksta

Uvažujete o kúpe vyhrievanej obuvi a neviete pre ktorú sa rozhodnúť? V ponuke máme dve značky a to Alpina a Treksta. Obuv oboch značiek je naozaj dobrá, kvalitná a máme s ňou vlastné skúsenosti. Vyhrievaný systém majú úplne rovnaký, líšia sa iba v type obuvi.
Vyhrievaná obuv Treksta je celoročná topánka, úplne rovnaká ako obuv Treksta LYNX (kód: VTLN), má iba navyše integrovaný vyhrievaný systém. Vynosíte ju teda po celý rok, pri využití vyhrievania bude ideálna v prvých ranných mraziacich, na honoch a nahánkach, v zime pri prechádzkach prírodou.
Vyhrievaná obuv Alpina je zimná, zateplená obuv. Využijete ju teda skôr v chladných mesiacoch pri čakanej na posede av mrazoch na nahánkach. Momentálne asi nie je lepšia naozaj zimná obuv na trhu, než je obuv Alpina Hunter a Trapper.

Parametre k produktu

Výrobca:
Farba:

Produkt se nachází v těchto kategoriích

Videa a videonávody

Inštruktážne video výrobcu

Výrobca

Alpina je svetovo známou slovinskou spoločnosťou vyrábajúcou a predávajúcou obuv. Už štyrikrát dostala za svoju kreatívnu a technologicky inovatívnu obuv cenu Red Dot.

Hunting - Hrdinom každým dňom. Určité situácie so sebou prinášajú množstvo výziev, vrátane drsných, nebezpečných alebo dokonca nepriateľských podmienok a prostredia. Či už ide o boj v neistej konfliktnej zóne, v divokej prírode alebo v ťažkom priemyselnom zariadení. A preto tu Alpina prináša kvalitnú obuv nielen na lov, ale aj voľný čas.

Odporúčame prikúpiť

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2