Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

Ďalekohľad Blaser Primus - 8x30

Kód: DBP830
Ďalekohľad Blaser Primus - 8x30 Pre všetkých milovníkov firmy Blaser je tu unikátny produkt – Ďalekohľad Blaser! INŠPIROVANÉ LOVOM ♣...    Více
Sme oficiálni predajcovia značky Blaser
Skladom u dodávateľa, u Vás 1. 7. 2024
2 026,34 €
1 674,66 € bez DPH
Ďalekohľad Blaser Primus - 8x30
Ďalekohľad Blaser Primus - 8x30
Skladom u dodávateľa, u Vás 1. 7. 2024
2 026,34 €

Popis a parametre

Ďalekohľad Blaser Primus - 8x30

Pre všetkých milovníkov firmy Blaser je tu unikátny produkt – Ďalekohľad Blaser! INŠPIROVANÉ LOVOM ♣ ZRODENÉ PRE LOVCE produktový rad PRIMUS. Ďalekohľad má ako jediný na trhu ľahko a rýchlo odnímateľné očnice pre jednoduché a ľahké čistenie. Sklá ďalekohľadu majú viacnásobné CCC povrstvenie šošoviek pre brilantný kontrast a čistotu farieb. Telo ďalekohľadu vyrobené z horčíka, masívny stredový most a ťažisko blízko okulárom, príjemná ovládateľnosť bez únavy rúk - to všetko je ďalekohľad firmy Blaser - Primus! Povrch ovládacích prvkov ďalekohľadu je zvrásnený rybou kožou pre ľahšie ovládanie. Unikátna nanotechnológia na vonkajšej strane krajných šošoviek optickej sústavy na odskakovanie kvapiek dažďa a nečistôt.

Vysoká priepustnosť svetla, neutrálna reprodukcia farieb a brilantný, vysoko kontrastný obraz, sú nutnosťou pre optiky používané na lov. CCC viacvrstvový náter (Contrast and Color Corrective Coating) zaisťuje obrazový výkon prvotriednej kvality za akýchkoľvek svetelných podmienok. Rovnako dôležitá je ochrana vonkajších šošoviek povlakom SLP (Smart Lens Protection) založená na nanotechnológii zaisťujúca ochranu proti vode a prachu. Umožňuje rýchle odtok dažďovej vody, výrazne jednoduchšie čistenie šošoviek.

Rad ďalekohľadov Blaser poskytuje lepší pohľad na svet aj za znížených svetelných podmienok a prináša živé farby spolu s vynikajúcim jasom od úsvitu až do zotmenia. Robustná ergonomická konštrukcia obsahuje presný optický systém, ktorý u jednotlivých optických členov využíva technológiu antireflexných vrstiev aplikovaných depozíciou za pomoci iónov. Prináša brilantný a krištáľovo čistý obraz v celej šírke zorného poľa.

Parametre:
Zväčšenie - 8 x
Priemer šošoviek - 30 mm
Priemer výstupnej pupily - 3,75 mm
Zorné pole v stupňoch -8,3 °
Zorné pole v 1000m - 144m
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť - 2,0 m
Očný reliéf - 18 mm
Výška - 118 mm
Šírka - 114 mm
Hmotnosť - 475 g

Záruka:
Ďalekohľad Blaser Primus je dodávaný so zárukou 10 rokov na výrobné a materiálové vady v rámci zmluvných podmienok od dátumu zakúpenia. Pre túto záruku je nutné zaregistrovať svoj produkt do 30 dní vyplnením a zaslaním formulára tu:
www.blaser.de/product-registration

Parametre k produktu

Výrobca:
Priemer objektívu:
Zvětšení:
Farba:

Produkt se nachází v těchto kategoriích

Výrobca

Nemecká firma Blaser, ako dlhoročný významný výrobca zbraní a príslušenstva pre aktívny lov, známa po celom svete, dospela v roku 2003 k rozhodnutiu, že svoje budúce pôsobenie rozšíri o výrobu oblečenia pre lov. Celý proces tohto vývoja je založený na skúsenostiach aktívnych lovcov, ktorí dokážu najlepšie špecifikovať požiadavky na toto oblečenie. Vzniká tak línia Blaser - active outfits, ktorá si do svojho loga volí veľmi odolnú ovcu Argali. Názvom Argali je pomenovaná aj hlavná kolekcia loveckého oblečenia. Následne je tento program rozšírený o elegantné voľnočasové oblečenie, saká, košele, tričká, mikiny, džínsy pre mužov aj ženy. Argali Label sa stáva značkou profesionálneho športovo elegantného oblečenia pre lov aj voľný čas. Charakteristické pre Blaser - active outfits je spojenie vysokej kvality, profesionálneho spracovania a športovej elegancie. K tomu vyvinula firma Blaser vlastné membrány a ďalšie materiály.

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2