Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

Ďalekohľad Fomei 7-21x40 LEADER RZ ZOOM ZCF

Kód: OY3012
Ďalekohľad Fomei 7-21x40 LEADER RZ ZOOM ZCFČierne pogumované ďalekohľady na sledovanie za zhoršených svetelných podmienok. Uplatní sa...    Více
Sme oficiálni predajcovia značky Fomei
Skladom u dodávateľa, u Vás 28. 6. 2024
174,39 €
144,12 € bez DPH
Ďalekohľad Fomei 7-21x40 LEADER RZ ZOOM ZCF
Ďalekohľad Fomei 7-21x40 LEADER RZ ZOOM ZCF
Skladom u dodávateľa, u Vás 28. 6. 2024
174,39 €

Popis a parametre

Ďalekohľad Fomei 7-21x40 LEADER RZ ZOOM ZCF
Čierne pogumované ďalekohľady na sledovanie za zhoršených svetelných podmienok. Uplatní sa všade tam, kde pozorovateľ požaduje vysokú svetelnosť obrazu a veľké zväčšenie. Sú vhodné pre poľovníctvo, turistiku, architektúru a pod. ZOOM konštrukcia ďalekohľadu umožňuje pozorovateľovi priblížať, alebo oddialiť pozorovaný objekt podľa potreby. V zoom rade ďalekohľadov LEADER R je pri výrobe hranola použité špeciálne viacpriepustné optické sklo BK7, šošovky K4 sú ošetrené viacnásobnou antireflexnou vrstvou (SMC - SuperMultiCoated). Precízna, úplne plynulo sa pohybujúca, mechanika ďalekohľadu umožňuje ostrenie aj v rukaviciach.

Paramtre:
Zväčšenie 7-15x
Priemer objektívu 40mm
Zorný uhol 5.6 stupňa
Zorné pole v 1000m 98m
Minimálna ostriaca vzd. 10m
Relatívna svetelnosť 25
Optický výstup 5mm
Sklo hranola BK7
Úprava šošoviek SMC
Statívový závit áno
Šírka 165mm
Dĺžka 137mm
Hmotnosť 710g

Parametre k produktu

Výrobca:
Priemer objektívu:
Zvětšení:
Farba:

Výrobca

Spoločnosť FOMEI bola založená v roku 1990. Naša činnosť je prevažne zameraná na predaj, výrobu a servis zariadení, materiálov a príslušenstva na záznam, spracovanie a archiváciu obrazu. Ako potvrdenie maximálnej kvality produktov a ponúkaných služieb sú divízie foto a rádiodiagnostika certifikované podľa ISO 9001. Z hľadiska organizácie obchodu a starostlivosti o zákazníkov sme rozdelení do nasledujúcich divízií:
Divízia foto zabezpečuje dodávky prístrojov, materiálov a príslušenstva do maloobchodnej siete špecializovaných predajní foto a optiky, profesionálnym fotografom, inštitúciám aj firemným zákazníkom, vrátane záručného a pozáručného servisu. Divízia ponúka kompletné riešenie pre stavbu fotoateliérov všetkých veľkostí a zameraní. Súčasťou týchto riešení sú aj materiály a zariadenia na výrobu spotrebnej i profesionálnej fotografie.
Divízia rádiodiagnostika ponúka kompletnú ponuku prístrojov, materiálov a príslušenstva pre medicinálnu rtg diagnostiku vrátane záručného a pozáručného servisu určenú všetkým typom zdravotníckych zariadení.
Divízia golf ponúka indoorové golfové simulátory a kompletné golfové vybavenie, a to ako špecializovaným obchodom, tak aj koncovým zákazníkom.
Naším hlavným cieľom je prispôsobovanie našej ponuky a spôsobu predaja súčasným trendom na trhu, aby sme čo najlepšie uspokojovali potreby našich zákazníkov v tuzemsku aj v zahraničí.

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2