Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

Ďalekohľad Fomei 7x50 BEATER ZCF FMC

Kód: OY1714
Ďalekohľad Fomei 7x50 BEATER ZCF FMCSilné, zelené pogumovanie a kovové telo ďalekohľadu zaručuje odolnosť ďalekohľadu pri každodennom...    Více
Sme oficiálni predajcovia značky Fomei
Skladom u dodávateľa, u Vás 1. 7. 2024
137,80 €
113,88 € bez DPH
Ďalekohľad Fomei 7x50 BEATER ZCF FMC
Ďalekohľad Fomei 7x50 BEATER ZCF FMC
Skladom u dodávateľa, u Vás 1. 7. 2024
137,80 €

Popis a parametre

Ďalekohľad Fomei 7x50 BEATER ZCF FMC
Silné, zelené pogumovanie a kovové telo ďalekohľadu zaručuje odolnosť ďalekohľadu pri každodennom používaní. Ďalekohľady sú odolné proti prachu a vode. Tubus je plnený suchým dusíkom, to zaisťuje nielen odolnosť proti vniknutiu vody, ale aj zabráneniu oroseniu optiky pri náhlej zmene teploty. Rad HUNTER-BEATER ZCF je vybavený celosklenenou optikou, hranoly sú vyrobené z Bak4. Šošovky sú opatrené antireflexnou vrstvou (MC-MultiCoated) v temne zelenom prevedení.
Konštrukcia ďalekohľadu umožnila zaistiť nízku váhu a jeho štíhly dizajn, šikmé očnice zabraňujú prenikaniu nočného svetla do oka pozorovateľa.
Ďalekohľad je dodávaný vrátane púzdra a popruhu.

Paramtre:
Zväčšenie: 7
Priemer objektívu: 50 mm
Zorný uhol: 5,7 °
Zorné pole v 1000m: 100m
Minimálna ostriaca vzdialenosť: 4 m
Relatívna svetelnosť: 51
Optický výstup: 7,1 mm
Sklo hranola: BaK4
Úprava šošoviek: MC
Statívový závit: áno / yes
Šírka: 198 mm
Dĺžka: 182 mm
Hmotnosť: 958 g

Parametre k produktu

Výrobca:
Priemer objektívu:
Zvětšení:
Farba:

Výrobca

Spoločnosť FOMEI bola založená v roku 1990. Naša činnosť je prevažne zameraná na predaj, výrobu a servis zariadení, materiálov a príslušenstva na záznam, spracovanie a archiváciu obrazu. Ako potvrdenie maximálnej kvality produktov a ponúkaných služieb sú divízie foto a rádiodiagnostika certifikované podľa ISO 9001. Z hľadiska organizácie obchodu a starostlivosti o zákazníkov sme rozdelení do nasledujúcich divízií:
Divízia foto zabezpečuje dodávky prístrojov, materiálov a príslušenstva do maloobchodnej siete špecializovaných predajní foto a optiky, profesionálnym fotografom, inštitúciám aj firemným zákazníkom, vrátane záručného a pozáručného servisu. Divízia ponúka kompletné riešenie pre stavbu fotoateliérov všetkých veľkostí a zameraní. Súčasťou týchto riešení sú aj materiály a zariadenia na výrobu spotrebnej i profesionálnej fotografie.
Divízia rádiodiagnostika ponúka kompletnú ponuku prístrojov, materiálov a príslušenstva pre medicinálnu rtg diagnostiku vrátane záručného a pozáručného servisu určenú všetkým typom zdravotníckych zariadení.
Divízia golf ponúka indoorové golfové simulátory a kompletné golfové vybavenie, a to ako špecializovaným obchodom, tak aj koncovým zákazníkom.
Naším hlavným cieľom je prispôsobovanie našej ponuky a spôsobu predaja súčasným trendom na trhu, aby sme čo najlepšie uspokojovali potreby našich zákazníkov v tuzemsku aj v zahraničí.

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2