Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 606 591 877
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Marcela Mintělová
Marcela Mintělová

Obuv DEMAR Tirol Deluxe

Kód: 6468
Obuv DEMAR Tirol DeluxePánska vychádzková obuv, vhodná najmä pre voľný čas. Vrch vodeodolná useň, membrána OUTDRY, izolačná vrstva...    Více

Vyberte variantu:

Skladom u dodávateľa, u Vás 6. 6. 2024
219,92 €
181,75 € bez DPH
Obuv DEMAR Tirol Deluxe
Obuv DEMAR Tirol Deluxe
Skladom u dodávateľa, u Vás 6. 6. 2024
219,92 €

Popis a parametre

Obuv DEMAR Tirol Deluxe
Pánska vychádzková obuv, vhodná najmä pre voľný čas. Vrch vodeodolná useň, membrána OUTDRY, izolačná vrstva THINSULÁTE, zateplenie baránok, stielka baránok, podošva termokaučuk.

Materiál Thinsulate je moderný 3M zateplenie. Má vysokú izolačnú schopnosť, vďaka ktorej efektívne udržuje teplo vo vnútri obuvi. Izolačná schopnosť udržať teplo vo vnútri obuvi, je dvakrát väčšia ako pri zateplení od iných výrobcov izolačných materiálov. Tento efekt bol dosiahnutý použitím špecializovaných materiálov z mikrovlákien, ktoré tvoria mikroskopické póry, s výbornou tepelnoizolačnou vlastnosťou. Tieto mikrovlákna nie sú namáhané a deformované pri používaní obuvi.

Paropriepustná membrána OutDry bola umiestnená priamo na vnútornej strane zvršku z usne. V prípade tradičného typu membrány TEX, voda prenikne medzi membránu a zvršok obuvi a významne zvyšuje jej hmotnosť. Moderná technológia membrány OutDry umožňuje, že voda zostáva mimo obuvi, týmto sa nezvyšuje jej hmotnosť a Vaše nohy zostanú dokonale suché! Výhody membrány OutDry v porovnaní s tradičnou technológiou!

Parametre k produktu

Výrobca:
Farba:

Produkt se nachází v těchto kategoriích

Výrobca

Firma DEMAR bola založená v roku 1978 ako spoločnosť so 100% poľského kapitálu. S dlhoročnými skúsenosťami, neustáleho zavádzania nových technológií a vášni pre vytváranie nových produktov, spoločnosť získala uznanie medzi najnáročnejšími zákazníkmi v Poľsku a na celom svete. Výrobná kapacita a potenciál pre technologické a organizačné podnikov umožniť výrobu 2,5 milióna párov obuvi za rok vo svojich výrobných závodov v celom poľsku. Demar sa aktívne podieľa na výstavbe a vývoji nových designov obuvi pre poľskú armádu. V súčasnej dobe vyrába a dodáva pre potreby poľskej armády a uniformovaných služieb iných krajinách stovky tisíc párov obuvi za rok. Väčšina topánok je vyrábaná systémom priameho vstrekovania (najstabilnejšia kombinácia spodnej zvršku) a je vybavená najmodernejšími membránami priepustnej OutDryTM. Skúsenosti získané pri výrobe zložitej a náročnej vojenskej obuvi firmy DEMAR taktiež využíva pri výrobe moderných topánok najvyššej kvality.

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2