Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

Predsádka nočné videnie - Dedal 542 - Gen 2+

Kód: PD542
Predsádka je dodávaná vrátane adaptéra na upevnenie na dennú optiku, laserového prísvitu 850 nm, okulára na pozorovanie a diaľkového...    Více

Vyberte variantu:

Nie je skladom
od 4 528,86 €
3 742,86 € bez DPH
Predsádka nočné videnie - Dedal 542 - Gen 2+
Predsádka nočné videnie - Dedal 542 - Gen 2+
Nie je skladom
od 4 528,86 €

Popis a parametre

Predsádka je dodávaná vrátane adaptéra na upevnenie na dennú optiku, laserového prísvitu 850 nm, okulára na pozorovanie a diaľkového spínača. Monokulárny pozorovací prístroj s možnosťou upevnenia na objektív z prednej strany dennej optiky (tzv. predsádka). Zväčšenie prístroja 1x, po nasadení na objektív zostáva zväčšenie denného zameriavača bez zmeny. Pomocou objímky daného priemeru je možné prístroj pripevniť na objektív denného zameriavača. Na Dedal 541 je možnosť upevnenia infračervený prísvit - vhodné pri použití s denným zameriavačom. prístroj má ochranu proti bodovým zdrojom svetla, ochranu proti vysokej úrovni osvetlenia a automatická regulácia zosilnenia jasu meniča. Prístroj ponúkame s meničmi holandskej firmy PHOTONIS. Prístroje s holandskými meničmi firmy Photonis dodávame v prevedení DEP 0-xx1441, xw1441 onyx, XR 5 as čierno-bielym obrazom XR5 onyx.

Parametre:
zosilňovač jasu- podľa priania DEP 0-1441, 1441onyx, XR5
zväčšenie 1x
objektív/svetelnosť F 78 / 1,5
zorné pole 9 °
optimálne zväčšenie 3 - 6 x
možné zväčšenie 1 - 20 x
dosah podľa výkonu meniča
batéria CR 123A / 60 hod.
rozmery 202 x 62 x 80 mm
hmotnosť 0,63 kg
Prevádzkové teploty -40 °C do + 50 °C

Do poznámky prosím uveďte, aký typ adaptéra budete chcieť k prístroju dodať. (42,50,56)

Parametre k produktu

Výrobca:
Farba:

Produkt se nachází v těchto kategoriích

Výrobca

V roku 1991 vyvinula malá skupina mladých ruských inžinierov prvé zariadenie na nočné videnie pod značkou "Dedal". Úspech prvého modelu na ruskom trhu bol taký veľký, že zakladajúci členovia spoločnosti "Dedal" si stanovili poslanie, ako rozšíriť rozsah modelového a výskumného oddelenia. Kvôli nasledujúcemu rozšíreniu ruských high-tech vedecky náročných technológií spoločnosť Dedal dodáva produkty Night Vision a Optical na európske a severoamerické trhy s obchodnými a donucovacími právami.

Po 25 rokoch tvrdej, ale plodnej práce sa firma Dedal-NV obrátila z výskumného laboratória na popredných výrobcov presnej optiky (ISO 9001-2015) so stovkami zamestnancov. Jej kapacity sú schopné poskytnúť orgánom činným v trestnom konaní z rôznych krajín a spĺňať požiadavky lovcov, športovcov, turistov a námorníkov.

Vlastná výrobná činnosť spoločnosti zahŕňa takmer kompletný technologický cyklus: mechanický, optický, elektronický; montážnu dielňu a oddelenie kontroly kvality so všetkými potrebnými certifikovanými nastavovacími a metrologickými zariadeniami.

Dnes sa spoločnosť špecializuje na vývoj a výrobu vysoko konkurenčných profesionálnych zariadení založených na najmodernejších zosilňovačoch obrazu (IIT) Gen 2+ a Gen 3.

Odporúčame prikúpiť

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2