Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

Puškohľad Leupold MARK 5HD 7-35x56

Kód: LEU176124
Puškohľad Mark 5HD™ 7-35x56mm vám poskytuje dodatočné zväčšenie, ktoré potrebujete, aby ste mohli využiť vzdialenosť, na ktorú môžu...    Více

Vyberte variantu:

Skladom u dodávateľa, u Vás 28. 6. 2024
od 3 004,07 €
2 482,70 € bez DPH
Puškohľad Leupold MARK 5HD 7-35x56
Puškohľad Leupold MARK 5HD 7-35x56
Skladom u dodávateľa, u Vás 28. 6. 2024
od 3 004,07 €

Popis a parametre

Puškohľad Mark 5HD™ 7-35x56mm vám poskytuje dodatočné zväčšenie, ktoré potrebujete, aby ste mohli využiť vzdialenosť, na ktorú môžu strieľať moderné presné pušky. So správnym sklom nie je žiadny cieľ mimo dosahu.

Mark 5HD 7-35x, postavený na profesionálnom optickom systéme Leupold, ponúka bezkonkurenčnú priepustnosť svetla, ktorá je navrhnutá tak, aby prekonala výkon v najnáročnejších svetelných podmienkach. Jeho špičková redukcia odleskov poskytuje jasný obraz v ostrom priamom svetle, zatiaľ čo rozlíšenie a čistota splní požiadavky každého profesionálneho sprievodcu alebo strelca v teréne.

Postavte sa za Mark 5HD a uvidíte rozdiel. Od vynikajúcej ostrosti od okraja k okraju a extrémneho výkonu pri slabom osvetlení až po všestrannosť jeho niekoľkých možností zámerného kríža vám tento odolný ďalekohľad poskytne výhodu v dosahu alebo v teréne. S tromi otáčkami nastavenia elevácie bol Mark 5HD postavený tak, aby maximalizoval výkon najnovších pušiek a munície na dlhé vzdialenosti. Je ergonomicky navrhnutý s hmatateľnejším, počuteľným nastavením kliknutí, väčšími číslami a vysokorýchlostnou pákou, takže môžete presnejšie strieľať rýchlejšie.

Jeho jedinečná kombinácia funkcií, odolnosti a optického výkonu na profesionálnej úrovni zaručuje, že Mark 5HD zvládne akúkoľvek výzvu, ktorú naň postavíte. Je 100% vodotesný a odolný proti zahmlievaniu a rovnako ako všetky puškohľady Leupold® je navrhnutý, vyrobený a zmontovaný v USA a je zaručené, že bude fungovať po celý život.

Parametre:
Dĺžka: 398mm
Hmotnosť: 936g
Očný reliéf: 96,5 mm / 91 mm
Priemer objektívu: 63.5 mm
Priemer okulára: 45.7 mm
Priemer tubusu: 35 mm
Stranový rozsah nastavenia: 50MOA
Výškový rozsah nastavenia: 50MOA
Zväčšenie: 7 / 35x

Parametre k produktu

Výrobca:
Priemer objektívu:
Osvětlená osnova:
Korekce paralaxy:
Montážna šína:
Farba:

Produkt se nachází v těchto kategoriích

Výrobca

Leupold & Stevens Inc. Je americká rodinná spoločnosť. Už piata generácia sa zaoberá vývojom obrábaním a montážou presných optických prístrojov a ďalších výrobkov po dobu 100 rokov. Spoločnosť bola založená v roku 1907. Úspech Leupold je postavený na záväzku k úplnej spokojnosti našich zákazníkov a náš záväzok na vyrábanie tej najlepšej optiky. Je to rozhodne americký príbeh. Pred sto rokmi v roku 1907 mladý nemecký prisťahovalec menom Fred Leupold otvoril obchod v Portlande, Oregon na opravy optiky pre geodetické prístroje . Leupold & Stevens je stále rodinná firma aj keď naše zameranie sa zmenilo od zamerania na pomoc ľuďom po celom svete skúmať ich prostredie na vysoko výkonnú športovú optiku a doplnky.
V súčasnej dobe je Leupold optika známa pre jej spoľahlivosť, odolnosť, absolútnu vodotesnosť a vynikajúcu optickú kvalitu. Storočia optických skúseností vkladáme do každého ďalekohľadu ktorý vyrábame a myslíme si, že výsledky sú výborné a stoja za extra úsilie potrebné na dosiahnutie tejto úrovne kvality.

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2