Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

Puškohľad Leupold VX-5HD 4-20x52

Kód: LEU171700
VX®-5HD 4-20x52mm môže byť práve tým sladkým miestom, ktoré ste hľadali v rozsahu zväčšenia. Dostatočne nízke zväčšenie pre prácu v husto...    Více

Vyberte variantu:

Skladom u dodávateľa, u Vás 24. 6. 2024
od 2 235,77 €
1 847,74 € bez DPH
Puškohľad Leupold VX-5HD 4-20x52
Puškohľad Leupold VX-5HD 4-20x52
Skladom u dodávateľa, u Vás 24. 6. 2024
od 2 235,77 €

Popis a parametre

VX®-5HD 4-20x52mm môže byť práve tým sladkým miestom, ktoré ste hľadali v rozsahu zväčšenia. Dostatočne nízke zväčšenie pre prácu v husto zalesnených oblastiach, ale s výkonom na hornom konci pre presné zábery na extrémne vzdialenosti. Nízkoprofilový CDS-ZL2 navyše poskytuje presné nastavenie s bezpečnosťou tlačidla a dvoch otáčok nastavenia.

VX-5HD definuje neúprosnú všestrannosť. Jeho široký rozsah zväčšenia dáva lovcom a strelcom schopnosť prispôsobiť sa akémukoľvek prostrediu. Je postavený na profesionálnom optickom systéme Leupold a ponúka bezkonkurenčnú priepustnosť svetla, ktorá je navrhnutá tak, aby prekonala výkon v najnáročnejších svetelných podmienkach. Jeho špičková redukcia odleskov poskytuje jasný obraz v ostrom priamom svetle, zatiaľ čo rozlíšenie a čistota splní požiadavky každého profesionálneho sprievodcu alebo strelca v teréne.

Ako najľahší a najodolnejší puškohľad 5:1 vo svojej triede vás váš VX-5HD nikdy nespomalí. Je 100% vodotesný a odolný proti zahmleniu. A rovnako ako všetky puškohľady Leupold® je navrhnutý, vyrobený a zmontovaný v USA a je naň zaručená doživotná záruka.

Balistická veža
CDS-TZL2 má iba 2 otáčky veže oproti CDS-TZL3, ktorá má 3 otáčky, čo vám umožní väčší rozsah osnovy.


Parametre:
Dĺžka: 373mm
Hmotnosť: 666g
Priemer tubusu: 34 mm
Zväčšenie: 4x / 20x

Parametre k produktu

Výrobca:
Priemer objektívu:
Osvětlená osnova:
Korekce paralaxy:
Montážna šína:
Farba:

Výrobca

Leupold & Stevens Inc. Je americká rodinná spoločnosť. Už piata generácia sa zaoberá vývojom obrábaním a montážou presných optických prístrojov a ďalších výrobkov po dobu 100 rokov. Spoločnosť bola založená v roku 1907. Úspech Leupold je postavený na záväzku k úplnej spokojnosti našich zákazníkov a náš záväzok na vyrábanie tej najlepšej optiky. Je to rozhodne americký príbeh. Pred sto rokmi v roku 1907 mladý nemecký prisťahovalec menom Fred Leupold otvoril obchod v Portlande, Oregon na opravy optiky pre geodetické prístroje . Leupold & Stevens je stále rodinná firma aj keď naše zameranie sa zmenilo od zamerania na pomoc ľuďom po celom svete skúmať ich prostredie na vysoko výkonnú športovú optiku a doplnky.
V súčasnej dobe je Leupold optika známa pre jej spoľahlivosť, odolnosť, absolútnu vodotesnosť a vynikajúcu optickú kvalitu. Storočia optických skúseností vkladáme do každého ďalekohľadu ktorý vyrábame a myslíme si, že výsledky sú výborné a stoja za extra úsilie potrebné na dosiahnutie tejto úrovne kvality.

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2