Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

Puškohľad Fomei 4.5-27x50 FOREMAN HTC PRO

Kód: OY6276
Puškohľad FOMEI 4,5-27x50 FOREMAN, vhodný na streľbu na dlhé vzdialenosti. Variabilné zväčšenie 4,5-27x, objektív s priemerom 50mm v...    Více
Sme oficiálni predajcovia značky Fomei

Vyberte variantu:

Skladom u dodávateľa, u Vás 1. 7. 2024
650,00 €
537,19 € bez DPH
Puškohľad Fomei 4.5-27x50 FOREMAN HTC PRO
Puškohľad Fomei 4.5-27x50 FOREMAN HTC PRO
Skladom u dodávateľa, u Vás 1. 7. 2024
650,00 €

Popis a parametre

Puškohľad FOMEI 4,5-27x50 FOREMAN, vhodný na streľbu na dlhé vzdialenosti. Variabilné zväčšenie 4,5-27x, objektív s priemerom 50mm v kombinácii s antireflexnými vrstvami HTC použitými na šošovkách, to sú atribúty, vďaka ktorým puškohľad podáva precízny obraz v celom zornom poli.
Voľne prístupné balistické vežičky novo disponujú zámkom. Korekciu paralaxy je možné vykonávať od 25m. Krok rektifikácie je 1/8 MOA (3,6mm v 100m), jemné a presné klikanie je dôležitým prvkom pri streľbe na veľké vzdialenosti. Puškohľad je plnený suchým dusíkom.

Paralaxa a rektifikácia
Nastavenie korekcie paralaxy je umiestnené na stredovom ovládaní spolu s rektifikačnými točítkami a umožnuje nastavenie (paralaxy) v rozsahu od 25 m do nekonečna.

Na presné a pohodlné nastavenie zámerného kríža slúži jemné nastavenie výškovej korekcie a korekcie vplyvu vetra. Krok korekcií je 1/8 MOA. Rozsah ako výškovej korekcie, tak aj korekcie vplyvu vetra je 66 MOA.

Odolnosť
Veľkou prednosťou robustného 30mm tubusu je široké rozpätie na upevnenie montáže. Uloženie ovládacích prvkov rektifikácie v mosadze zvyšuje odolnosť a životnosť puškohľadu. Puškohľady sú vhodné pre všetky bežne používané kalibry loveckých zbraní.

Puškohľady sú testované kalibru .375 H&H Mag (zodpovedajúca energia 6000J)

Osnova
Zámerné kríže Tactical Hair Cross (THC) a Tactical Hair Dot (THD) sú špeciálne nitkové kríže pre presnú streľbu na veľké vzdialenosti. Kríža sú navrhnuté v jednotkách MOA. Sila krížov pri zväčšení 24x v 100m je 2mm.

Parametre k produktu

Výrobca:
Priemer objektívu:
Osvětlená osnova:
Korekce paralaxy:
Montážna šína:
Farba:

Výrobca

Spoločnosť FOMEI bola založená v roku 1990. Naša činnosť je prevažne zameraná na predaj, výrobu a servis zariadení, materiálov a príslušenstva na záznam, spracovanie a archiváciu obrazu. Ako potvrdenie maximálnej kvality produktov a ponúkaných služieb sú divízie foto a rádiodiagnostika certifikované podľa ISO 9001. Z hľadiska organizácie obchodu a starostlivosti o zákazníkov sme rozdelení do nasledujúcich divízií:
Divízia foto zabezpečuje dodávky prístrojov, materiálov a príslušenstva do maloobchodnej siete špecializovaných predajní foto a optiky, profesionálnym fotografom, inštitúciám aj firemným zákazníkom, vrátane záručného a pozáručného servisu. Divízia ponúka kompletné riešenie pre stavbu fotoateliérov všetkých veľkostí a zameraní. Súčasťou týchto riešení sú aj materiály a zariadenia na výrobu spotrebnej i profesionálnej fotografie.
Divízia rádiodiagnostika ponúka kompletnú ponuku prístrojov, materiálov a príslušenstva pre medicinálnu rtg diagnostiku vrátane záručného a pozáručného servisu určenú všetkým typom zdravotníckych zariadení.
Divízia golf ponúka indoorové golfové simulátory a kompletné golfové vybavenie, a to ako špecializovaným obchodom, tak aj koncovým zákazníkom.
Naším hlavným cieľom je prispôsobovanie našej ponuky a spôsobu predaja súčasným trendom na trhu, aby sme čo najlepšie uspokojovali potreby našich zákazníkov v tuzemsku aj v zahraničí.

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2