Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 723 320 718
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Matěj Náhlý
Matěj Náhlý

Zaškrcovacia pištoľová matrica - LEE COLLET STYLE FACTORY CRIMP DIE

Kód: LEE_90813
Samostatná zaškrcovacia (žehliaca) matrica - FACTORY CRIMP DIE Jedná sa o špeciálnu matricu, ktorá zafixuje strelu v nábojnici pevnejšie,...    Více

Vyberte variantu:

Skladom u dodávateľa, u Vás 27. 6. 2024
20,28 €
16,76 € bez DPH
Zaškrcovacia pištoľová matrica - LEE COLLET STYLE FACTORY CRIMP DIE
Zaškrcovacia pištoľová matrica - LEE COLLET STYLE FACTORY CRIMP DIE
Skladom u dodávateľa, u Vás 27. 6. 2024
20,28 €

Popis a parametre

Samostatná zaškrcovacia (žehliaca) matrica - FACTORY CRIMP DIE

Jedná sa o špeciálnu matricu, ktorá zafixuje strelu v nábojnici pevnejšie, než to dokáže akákoľvek iná matrica. Na testoch bolo dokázané, že aj strely, ktoré nemajú zaškrcovaciu drážku strieľajú zaškrtené touto matricou presnejšie.

Správne zaškrtenie zvyšuje presnosť, pretože tlaky v nábojnici potrebné na vytlačenie strely z nábojnice sú vyššie. Zvýšenie tlaku v nábojniciach na začiatku výstrelu zaisťuje konštantnejšie tlaky pri jednotlivých výstreloch a tým konštantnejšie rýchlosti striel.

Oproti klasickým pištoľovým zaškrcovacím maticiam, táto matrica tvorí puškový štýl zaškrtenia. Vďaka tomu je možné aj túto kalibru ľahko zaškrtiť. Matrica je natoľko silná, že nie je potrebné mať na strelách zaškrcovaciu drážku.

Parametre k produktu

Produkt se nachází v těchto kategoriích

Výrobca

Podnik Lee Precision začal v domácej dielni Richarda Leeho v roku 1958 s vynálezom slávneho Lee Loader na prebíjanie nábojov do brokovnice. Lee Loaders pre pušky a pištole, boli vynájdené na začiatku šesťdesiatych rokov.

Obrovský záujem používateľov spoločnosti Lee Precision vyústilo v modernizáciu a vytvorenie nových lisov Lee, ktoré boli predstavené v osemdesiatych rokoch. Mnoho majiteľov iných značiek lisov okamžite začalo prechádzať k značke Lee Precision kvôli inovatívnym funkciám ponúkaným iba spoločnosťou Lee. Počas tohto obdobia sa desiatky tisíc prebíjačov nábojov tešilo rýchlosti vývoja a vyvinutia Lee Turret Press a najpopulárnejšieho zo všetkých progresívnych lisov, lis Lee Pro 1000 .

Spočiatku sa každý produkt spoločnosti Lee Precision výrazne líšil od výrobkov ponúkaných inými spoločnosťami. Čoskoro však iné spoločnosti začali napodobňovať naše vynálezy a ponúkať produkty takmer rovnako dobré, ale za vyššie ceny.

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2