Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 723 320 718
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Matěj Náhlý
Matěj Náhlý

Jednooperačný lis LEE CLASSIC CAST PRESS

Kód: 90998
Najmasívnejší jednooperačný lis od LEE Precision. Obrovský priestor pre nábojnice a sprevodovaná páka, ktorá je nastaviteľná tak, aby...    Více
Skladom, u Vás 24. 6. 2024
317,28 €
262,21 € bez DPH
Jednooperačný lis LEE CLASSIC CAST PRESS
Jednooperačný lis LEE CLASSIC CAST PRESS
Skladom, u Vás 24. 6. 2024
317,28 €

Popis a parametre

Najmasívnejší jednooperačný lis od LEE Precision.

Obrovský priestor pre nábojnice a sprevodovaná páka, ktorá je nastaviteľná tak, aby poskytovala optimálnu silu (dĺžku ťahu).
Pevná liatinová konštrukcia v klasickom "O" ráme pre maximálnu pevnosť. Povrchová úprava zo spekaného prášku je odolná.
Nastaviteľná rukoväť je možné umiestniť na pravú aj na ľavú stranu. Počiatočná a dorazová poloha operačnej páky je nastaviteľná pomocou mnohohranu so 48 zubami. Dĺžka rukoväte je tiež kompletne nastaviteľná. Pri prebíjaní malých kalibrov nepotrebujete takú silu, môžete teda páku skrátiť.
Zápalkovacie ramienko so zápalkovaním v spodnej pozícii piestu, pre maximálny cit pri zápalkovaní. Obsahuje dve zápalkovacie ramienka (pre veľké a malé zápalky). Jednoduchý mechanizmus bez zbytočných zložitostí a drobných dielov.
Originálny Classic Cast design, navrhnutý pre prácu s matricami Large Series (závit 1 1/4-12). Závit je navrhnutý pre osvedčené breech-lock adaptéry pre rýchlu výmenu matríc. Sada obsahuje aj breech-lock adaptér pre zaistenie kompatibility so štandardnými 7/8–14 matricami.
Masívny piest s priemerom 1 1/8", cez ktorý je vedený otvor na odvod vypichnutých zápaliek. Zápalky bezpečne skončia v odnímateľnom kontajneri. Piest je dvojdielny, aby umožnil inštaláciu obrieho držiaka nábojníc pre 50 BMG.

Lis prijíma aj štandardné držiaky nábojníc, zápalkovacie ramienko je možné podľa potreby otočiť na pravú alebo ľavú stranu.

Obsah balenia:
1ks Lis LEE Breech Lock Classic Cast Press
1ks Zápalkovacie ramienko LEE Small Primer
1ks Zápalkovacie ramienko LEE Large Primer
1ks Rýchlovýmenná vložka Breech Lock Quick Change (Large Series závit 1 1/4-12)
1ks Rýchlovýmenná vložka Breech Lock Quick Change (Štandardný závit 7/8-14)

Parametre k produktu

Produkt se nachází v těchto kategoriích

Videa a videonávody

Inštruktážne video výrobcu

Výrobca

Podnik Lee Precision začal v domácej dielni Richarda Leeho v roku 1958 s vynálezom slávneho Lee Loader na prebíjanie nábojov do brokovnice. Lee Loaders pre pušky a pištole, boli vynájdené na začiatku šesťdesiatych rokov.

Obrovský záujem používateľov spoločnosti Lee Precision vyústilo v modernizáciu a vytvorenie nových lisov Lee, ktoré boli predstavené v osemdesiatych rokoch. Mnoho majiteľov iných značiek lisov okamžite začalo prechádzať k značke Lee Precision kvôli inovatívnym funkciám ponúkaným iba spoločnosťou Lee. Počas tohto obdobia sa desiatky tisíc prebíjačov nábojov tešilo rýchlosti vývoja a vyvinutia Lee Turret Press a najpopulárnejšieho zo všetkých progresívnych lisov, lis Lee Pro 1000 .

Spočiatku sa každý produkt spoločnosti Lee Precision výrazne líšil od výrobkov ponúkaných inými spoločnosťami. Čoskoro však iné spoločnosti začali napodobňovať naše vynálezy a ponúkať produkty takmer rovnako dobré, ale za vyššie ceny.

Odporúčame prikúpiť

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2