Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

Ďalekohľad Fomei 10x42 FOREMAN PRE XLD

Kód: OY2737
Telo ďalekohľadu je plnené suchým dusíkom, čo zabraňuje vnútornému oroseniu pri náhlej zmene teploty a taktiež zaisťuje jeho vodeodolnosť...    Více
Sme oficiálni predajcovia značky Fomei
Skladom u dodávateľa, u Vás 28. 6. 2024
345,12 €
285,22 € bez DPH
Ďalekohľad Fomei 10x42 FOREMAN PRE XLD
Ďalekohľad Fomei 10x42 FOREMAN PRE XLD
Skladom u dodávateľa, u Vás 28. 6. 2024
345,12 €

Popis a parametre

Telo ďalekohľadu je plnené suchým dusíkom, čo zabraňuje vnútornému oroseniu pri náhlej zmene teploty a taktiež zaisťuje jeho vodeodolnosť (WATERPROOF). Robustná konštrukcia ďalekohľadov FOREMAN PRO XLD rozširuje široké možnosti využitia. Priemer vstupných šošoviek (objektívu) 42mm, v kombinácii s použitým materiálom a technológiami, ponúkajú skvelé optické vlastnosti pri zachovaní nízkej hmotnosti a kompaktných rozmerov.

Parametre:

Zväčšenie 10
Priemer objektívu 42mm
Zorný uhol 7,0°
Zorné pole v 1000 m 122m
Minimálna ostriaca vzdialenosť 2,5m
Relatívna svetelnosť 17,64
Optický výstup 4,2mm
Sklo hranola BaK4
Úprava šošoviek HTC/DEC
Dioptrická korekcia +/- 4dpt
Statívový závit áno
Šírka 130mm
Dĺžka 153mm
Hmotnosť 745g

Parametre k produktu

Výrobca:
Priemer objektívu:
Zvětšení:
Farba:

Výrobca

Spoločnosť FOMEI bola založená v roku 1990. Naša činnosť je prevažne zameraná na predaj, výrobu a servis zariadení, materiálov a príslušenstva na záznam, spracovanie a archiváciu obrazu. Ako potvrdenie maximálnej kvality produktov a ponúkaných služieb sú divízie foto a rádiodiagnostika certifikované podľa ISO 9001. Z hľadiska organizácie obchodu a starostlivosti o zákazníkov sme rozdelení do nasledujúcich divízií:
Divízia foto zabezpečuje dodávky prístrojov, materiálov a príslušenstva do maloobchodnej siete špecializovaných predajní foto a optiky, profesionálnym fotografom, inštitúciám aj firemným zákazníkom, vrátane záručného a pozáručného servisu. Divízia ponúka kompletné riešenie pre stavbu fotoateliérov všetkých veľkostí a zameraní. Súčasťou týchto riešení sú aj materiály a zariadenia na výrobu spotrebnej i profesionálnej fotografie.
Divízia rádiodiagnostika ponúka kompletnú ponuku prístrojov, materiálov a príslušenstva pre medicinálnu rtg diagnostiku vrátane záručného a pozáručného servisu určenú všetkým typom zdravotníckych zariadení.
Divízia golf ponúka indoorové golfové simulátory a kompletné golfové vybavenie, a to ako špecializovaným obchodom, tak aj koncovým zákazníkom.
Naším hlavným cieľom je prispôsobovanie našej ponuky a spôsobu predaja súčasným trendom na trhu, aby sme čo najlepšie uspokojovali potreby našich zákazníkov v tuzemsku aj v zahraničí.

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2