Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

Puškohľad Fomei 3-12x42 BEATER II SMC G4

Kód: OY6289
Puškohľad Fomei 3-12x42 BEATER II SMC G4 FOMEI 3-12x42 Beater II je univerzálnym puškohľadom na každodenné použitie. Je vhodný pre denný...    Více
Sme oficiálni predajcovia značky Fomei
Skladom u dodávateľa, u Vás 28. 6. 2024
316,67 €
261,71 € bez DPH
Puškohľad Fomei 3-12x42 BEATER II SMC G4
Puškohľad Fomei 3-12x42 BEATER II SMC G4
Skladom u dodávateľa, u Vás 28. 6. 2024
316,67 €

Popis a parametre

Puškohľad Fomei 3-12x42 BEATER II SMC G4

FOMEI 3-12x42 Beater II je univerzálnym puškohľadom na každodenné použitie. Je vhodný pre denný a podvečerný lov, ako na guľovnici, tak aj na malorážke. Jedná sa o ľahký kompaktný puškohľad, ktorý nebude prekážať na akejkoľvek zbrani. Puškohľad je plnený suchým dusíkom.

Puškohľady Beater II priznali oproti predchádzajúcej verzii niekoľko zmien. Prepracovaný dizajn puškohľadov prispieva k ich jednoduchšiemu ovládaniu v rôznych situáciách. Nové usporiadanie ovládača intenzity červeného bodu urýchli jeho nastavenie na požadovaný výkon.

Ovládanie červeného bodu

Intenzitu bodu je možné regulovať v 6 stupňoch. 3 stupne pre denný osvit a 3 stupne pre nočný osvit. Intenzita osvetlenia je ovládaná tak, že jas červeného bodu je zvyšovaný vždy smerom od 0 (viď obrázok). To umožňuje jednoduchú a rýchlu voľbu cez deň aj v noci. Z každej pozície je možné osvetlenie vypnúť otočením oboma smermi. Tým je jednoducho puškohľad pripravený na opätovné zapnutie na poslednej použitej polohe osvitu červeného bodu.

Rektifikácia a paralaxa

Rozsah rektifikácie je 60 MOA. Krok rektifikácie 1/4 MOA je ideálny pre tento typ puškohľadu a umožňuje naozaj jemné nastavenie pri nastreľovaní zbrane.

Paralaxa je pri puškohľade 3-12x42 Beater II nastavená na 100m.

Osnova

Zámerný kríž German #4 (G4) použitý v puškohľade 3-12x42 Beater II je klasickou loveckou osnovou využívanou naprieč spektrom ponuky puškohľadov FOMEI.

Odolnosť

Veľkou prednosťou robustného 30mm tubusu je široké rozpätie na upevnenie montáže. Uloženie ovládacích prvkov rektifikácie v mosadze zvyšuje odolnosť a životnosť puškohľadu. Puškohľady sú vhodné pre všetky bežne používané kalibry loveckých zbraní.

Puškohľady sú testované kalibru .375 H&H Mag (zodpovedajúca energia 6000J)

Technické parametre:

Zväčšenie 3-12x
Priemer objektívu 42mm
Zorný uhol 6,5-1,6°
Poloha zámernej osnovy druhá ohnisková rovina
Zorné pole v 100 m 11,4-2,8m
Optický výstup 10,1-3,5mm
Priemer tubusu 30mm
Úprava šošoviek SMC
Rektifikácia 1/4 MOA
Korekcia paralaxy 100m
Dĺžka 295mm
Hmotnosť 550g

Parametre k produktu

Výrobca:
Priemer objektívu:
Osvětlená osnova:
Korekce paralaxy:
Montážna šína:
Farba:

Výrobca

Spoločnosť FOMEI bola založená v roku 1990. Naša činnosť je prevažne zameraná na predaj, výrobu a servis zariadení, materiálov a príslušenstva na záznam, spracovanie a archiváciu obrazu. Ako potvrdenie maximálnej kvality produktov a ponúkaných služieb sú divízie foto a rádiodiagnostika certifikované podľa ISO 9001. Z hľadiska organizácie obchodu a starostlivosti o zákazníkov sme rozdelení do nasledujúcich divízií:
Divízia foto zabezpečuje dodávky prístrojov, materiálov a príslušenstva do maloobchodnej siete špecializovaných predajní foto a optiky, profesionálnym fotografom, inštitúciám aj firemným zákazníkom, vrátane záručného a pozáručného servisu. Divízia ponúka kompletné riešenie pre stavbu fotoateliérov všetkých veľkostí a zameraní. Súčasťou týchto riešení sú aj materiály a zariadenia na výrobu spotrebnej i profesionálnej fotografie.
Divízia rádiodiagnostika ponúka kompletnú ponuku prístrojov, materiálov a príslušenstva pre medicinálnu rtg diagnostiku vrátane záručného a pozáručného servisu určenú všetkým typom zdravotníckych zariadení.
Divízia golf ponúka indoorové golfové simulátory a kompletné golfové vybavenie, a to ako špecializovaným obchodom, tak aj koncovým zákazníkom.
Naším hlavným cieľom je prispôsobovanie našej ponuky a spôsobu predaja súčasným trendom na trhu, aby sme čo najlepšie uspokojovali potreby našich zákazníkov v tuzemsku aj v zahraničí.

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2