Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

Puškohľad Leupold VX-5HD 3-15x44 CDS-ZL2

Kód: LEU172368
VX®-5HD 3-15x44mm je stvorený pre čokoľvek a všetko. Jeho rozsah zväčšenia 3-15x vám umožní naplno využiť pri každej situácii. Znížte...    Více
Skladom u dodávateľa, u Vás 24. 6. 2024
1 580,89 €
1 306,52 € bez DPH
Puškohľad Leupold VX-5HD 3-15x44 CDS-ZL2
Puškohľad Leupold VX-5HD 3-15x44 CDS-ZL2
Skladom u dodávateľa, u Vás 24. 6. 2024
1 580,89 €

Popis a parametre

VX®-5HD 3-15x44mm je stvorený pre čokoľvek a všetko. Jeho rozsah zväčšenia 3-15x vám umožní naplno využiť pri každej situácii. Znížte výkon na 3x pre lov hustom húšti , zdvihnite ho až 15x na cestu cez otvorené pláne alebo choďte kamkoľvek medzi tým. Tento rozsah má všestrannosť, ktorá im všetkým dominuje. Navyše prichádza s naším patentovaným osvetlením Firedot®, ktoré vám poskytne jasný a intuitívny zameriavací bod, ktorý sa nestratí ani za zlých svetelných podmienok.
VX-5HD definuje neúprosnú všestrannosť. Jeho široký rozsah zväčšenia dáva lovcom a strelcom schopnosť prispôsobiť sa akémukoľvek prostrediu. Je postavený na profesionálnom optickom systéme Leupold a ponúka bezkonkurenčnú priepustnosť svetla, ktorá je navrhnutá tak, aby prekonala výkon v najnáročnejších svetelných podmienkach. Jeho špičková redukcia odleskov poskytuje jasný obraz v ostrom priamom svetle, zatiaľ čo rozlíšenie a čistota splní požiadavky každého profesionálneho sprievodcu alebo strelca v teréne.

Ako najľahší a najodolnejší puškohľad 5:1 vo svojej triede vás váš VX-5HD nikdy nespomalí. Je 100% vodotesný a odolný voči zahmleniu. A rovnako ako všetky puškohľady Leupold® je navrhnutý, vyrobený a zmontovaný v USA a je naň zaručená doživotná záruka.

Parametre:
Dĺžka: 342mm
Hmotnosť: 558g
Priemer tubusu: 30 mm
Zväčšenie: 3x / 15x

Parametre k produktu

Výrobca:
Priemer objektívu:
Osvětlená osnova:
Korekce paralaxy:
Montážna šína:
Farba:

Výrobca

Leupold & Stevens Inc. Je americká rodinná spoločnosť. Už piata generácia sa zaoberá vývojom obrábaním a montážou presných optických prístrojov a ďalších výrobkov po dobu 100 rokov. Spoločnosť bola založená v roku 1907. Úspech Leupold je postavený na záväzku k úplnej spokojnosti našich zákazníkov a náš záväzok na vyrábanie tej najlepšej optiky. Je to rozhodne americký príbeh. Pred sto rokmi v roku 1907 mladý nemecký prisťahovalec menom Fred Leupold otvoril obchod v Portlande, Oregon na opravy optiky pre geodetické prístroje . Leupold & Stevens je stále rodinná firma aj keď naše zameranie sa zmenilo od zamerania na pomoc ľuďom po celom svete skúmať ich prostredie na vysoko výkonnú športovú optiku a doplnky.
V súčasnej dobe je Leupold optika známa pre jej spoľahlivosť, odolnosť, absolútnu vodotesnosť a vynikajúcu optickú kvalitu. Storočia optických skúseností vkladáme do každého ďalekohľadu ktorý vyrábame a myslíme si, že výsledky sú výborné a stoja za extra úsilie potrebné na dosiahnutie tejto úrovne kvality.

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2