Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

Puškohľad Fomei 4-16x56 BEATER II SMC G4 PRL

Kód: OY6269
Puškohľad Fomei 4-16x56 BEATER II SMC G4 PRL Puškohľad FOMEI 4-16x56 Beater II PRL je vhodný najmä na večerné lovy. Vďaka extra...    Více
Sme oficiálni predajcovia značky Fomei
Skladom u dodávateľa, u Vás 24. 6. 2024
385,77 €
318,82 € bez DPH
Puškohľad Fomei 4-16x56 BEATER II SMC G4 PRL
Puškohľad Fomei 4-16x56 BEATER II SMC G4 PRL
Skladom u dodávateľa, u Vás 24. 6. 2024
385,77 €

Popis a parametre

Puškohľad Fomei 4-16x56 BEATER II SMC G4 PRL

Puškohľad FOMEI 4-16x56 Beater II PRL je vhodný najmä na večerné lovy. Vďaka extra svetelnému objektívu poskytuje vysoký svetelný výkon. Rozsahom zväčšenia a korekcií paralaxy sa tento puškohľad radí medzi univerzálne prístroje použiteľné aj pre športovú streľbu.

Puškohľady Beater II priznali oproti predchádzajúcej verzii niekoľko zmien. Prepracovaný dizajn puškohľadov prispieva k ich jednoduchšiemu ovládaniu v rôznych situáciách. Nové usporiadanie ovládača intenzity červeného bodu urýchli jeho nastavenie na požadovaný výkon.

Ovládanie červeného bodu

Intenzitu bodu je možné regulovať v 6 stupňoch. 3 stupne pre denný osvit a 3 stupne pre nočný osvit. Intenzita osvetlenia je ovládaná tak, že jas červeného bodu je zvyšovaný vždy smerom od 0 (viď obrázok). To umožňuje jednoduchú a rýchlu voľbu cez deň aj v noci. Z každej pozície je možné osvetlenie vypnúť otočením oboma smermi. Tým je jednoducho puškohľad pripravený na opätovné zapnutie na poslednej použitej polohe osvitu červeného bodu.

Paralaxa a rektifikácia

Nastavenie korekcie paralaxy je umiestnené na stredovom ovládaní spolu s rektifikačnými točítkami a umožnuje nastavenie (paralaxy) v rozsahu od 50 m do nekonečna.

Na presné a pohodlné nastavenie zámerného kríža slúži jemné nastavenie výškovej korekcie a korekcie vplyvu vetra. Krok korekcií je 1/4 MOA. Rozsah ako výškovej korekcie, tak aj korekcie vplyvu vetra je 60 MOA.

Osnova

Zámerný kríž German #4 (G4) použitý v puškohľade 4-16x56 Beater II je klasickou loveckou osnovou využívanou naprieč spektrom ponuky puškohľadov FOMEI.

Technické parametre:

Zväčšenie 4-16x
Priemer objektívu 56mm
Zorný uhol 4,8-1,2°
Poloha zámernej osnovy druhá ohnisková rovina
Zorné pole v 100 m 8,4-2,1m
Optický výstup 14-3,5mm
Priemer tubusu 30mm
Úprava šošoviek SMC
Rektifikácia 1/4 MOA
Korekcia paralaxy 50 - ∞m
Dĺžka 338mm
Hmotnosť 746g

Parametre k produktu

Výrobca:
Priemer objektívu:
Osvětlená osnova:
Korekce paralaxy:
Montážna šína:
Farba:

Výrobca

Spoločnosť FOMEI bola založená v roku 1990. Naša činnosť je prevažne zameraná na predaj, výrobu a servis zariadení, materiálov a príslušenstva na záznam, spracovanie a archiváciu obrazu. Ako potvrdenie maximálnej kvality produktov a ponúkaných služieb sú divízie foto a rádiodiagnostika certifikované podľa ISO 9001. Z hľadiska organizácie obchodu a starostlivosti o zákazníkov sme rozdelení do nasledujúcich divízií:
Divízia foto zabezpečuje dodávky prístrojov, materiálov a príslušenstva do maloobchodnej siete špecializovaných predajní foto a optiky, profesionálnym fotografom, inštitúciám aj firemným zákazníkom, vrátane záručného a pozáručného servisu. Divízia ponúka kompletné riešenie pre stavbu fotoateliérov všetkých veľkostí a zameraní. Súčasťou týchto riešení sú aj materiály a zariadenia na výrobu spotrebnej i profesionálnej fotografie.
Divízia rádiodiagnostika ponúka kompletnú ponuku prístrojov, materiálov a príslušenstva pre medicinálnu rtg diagnostiku vrátane záručného a pozáručného servisu určenú všetkým typom zdravotníckych zariadení.
Divízia golf ponúka indoorové golfové simulátory a kompletné golfové vybavenie, a to ako špecializovaným obchodom, tak aj koncovým zákazníkom.
Naším hlavným cieľom je prispôsobovanie našej ponuky a spôsobu predaja súčasným trendom na trhu, aby sme čo najlepšie uspokojovali potreby našich zákazníkov v tuzemsku aj v zahraničí.

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2