Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

Puškohľad Leupold VX-3HD 4.5-14x40

Kód: LEU180619
VX-3HD poskytuje vynikajúci výkon pri slabom osvetlení. S Leupold's Elite Optical System poskytuje VX-3HD vynikajúci prenos svetla od...    Více
Skladom u dodávateľa, u Vás 28. 6. 2024
768,29 €
634,95 € bez DPH
Puškohľad Leupold VX-3HD 4.5-14x40
Puškohľad Leupold VX-3HD 4.5-14x40
Skladom u dodávateľa, u Vás 28. 6. 2024
768,29 €

Popis a parametre

VX-3HD poskytuje vynikajúci výkon pri slabom osvetlení. S Leupold's Elite Optical System poskytuje VX-3HD vynikajúci prenos svetla od úsvitu do súmraku pre jasný obraz, keď na tom najviac záleží, elitnú redukciu oslnenia v drsnom svetle a rozlíšenie a čistotu, ktorú zarytí lovci a strelci požadujú. Dali sme mu tiež opakovateľnosť a ergonomické ovládacie prvky, ktoré sú ľahko čitateľné a použiteľné aj v rukaviciach. VX-3HD je najlepší ľahký poľovný ďalekohľad vo svojej triede pri slabom osvetlení. A vďaka nízkoprofilovému jednootočnému ciferníku CDS® ZeroLock® si môžete byť istí, že sa ciferník bude pohybovať iba vtedy, keď si to budete priať. Stlačením tlačidla ho odomknete, vytočte a potom ho otočte späť na nulu, aby ste ho zaistili na mieste. Je to také jednoduché.

Všetko, čo do vášho VX-3HD vložíme, vám pomôže označiť. Rovnako ako všetky puškohľady Leupold je navrhnutý, vyrobený a zmontovaný v USA a je naň zaručená doživotná záruka.

Parametre:
Dĺžka: 32,1 cm
Hmotnosť: 377 g
Priemer tubusu: 25,4 mm
Zväčšenie: 4.5 / 14x
Kríž: DUPLEX®

Parametre k produktu

Výrobca:
Priemer objektívu:
Osvětlená osnova:
Korekce paralaxy:
Montážna šína:
Farba:

Výrobca

Leupold & Stevens Inc. Je americká rodinná spoločnosť. Už piata generácia sa zaoberá vývojom obrábaním a montážou presných optických prístrojov a ďalších výrobkov po dobu 100 rokov. Spoločnosť bola založená v roku 1907. Úspech Leupold je postavený na záväzku k úplnej spokojnosti našich zákazníkov a náš záväzok na vyrábanie tej najlepšej optiky. Je to rozhodne americký príbeh. Pred sto rokmi v roku 1907 mladý nemecký prisťahovalec menom Fred Leupold otvoril obchod v Portlande, Oregon na opravy optiky pre geodetické prístroje . Leupold & Stevens je stále rodinná firma aj keď naše zameranie sa zmenilo od zamerania na pomoc ľuďom po celom svete skúmať ich prostredie na vysoko výkonnú športovú optiku a doplnky.
V súčasnej dobe je Leupold optika známa pre jej spoľahlivosť, odolnosť, absolútnu vodotesnosť a vynikajúcu optickú kvalitu. Storočia optických skúseností vkladáme do každého ďalekohľadu ktorý vyrábame a myslíme si, že výsledky sú výborné a stoja za extra úsilie potrebné na dosiahnutie tejto úrovne kvality.

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2