Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

Ďalekohľad Focus Nordic - Observer 8x34

Kód: 108136
Ďalekohľady Focus Observer sú ergonomické a vodeodolné, precízne vyrobené tak, aby vydržali pri nepriaznivých podmienkach. Spolu s nízkou...    Více
Sme oficiálni predajcovia značky Focus Sport Optics
Skladom u dodávateľa, u Vás 1. 7. 2024
149,59 €
123,63 € bez DPH
Ďalekohľad Focus Nordic - Observer 8x34
Ďalekohľad Focus Nordic - Observer 8x34
Skladom u dodávateľa, u Vás 1. 7. 2024
149,59 €

Popis a parametre

Ďalekohľady Focus Observer sú ergonomické a vodeodolné, precízne vyrobené tak, aby vydržali pri nepriaznivých podmienkach. Spolu s nízkou hmotnosťou sú tieto ďalekohľady ideálnym doplnkom pre vaše prírodné exkurzie. Ďalekohľad 8x34 má pokročilé antireflexné povlaky, ktoré poskytujú jasný, ostrý a živý obraz. Okuláre majú očnice s twist-lock a Observer 8x34 má tiež očný uhol 17,4 mm, ktorý je ľahko použiteľný pre tých, ktorí nosia okuliare.

Balenie obsahuje aj popruh, krytky očníc a transportnú tašku.

Parametre:

Ochranná vrstva: Phase Coating, FMC
Dioptrická kompenzácia: +/-4
Očnice: Twist-Up
Twilight faktor: 16
Typ prizmy: Roof
Statívový adaptér: Áno
Typ skla: BaK-4
Použitie: Príroda, Lov, Vtáctvo
Vodeodolnosť: Áno
Eye Relief (mm): 17.4 mm
IP vzdialenosť (mm): 55-75 mm
Objektív (mm): 34 mm
Zväčšenie (x): 8 x
Rozmery (Š x V x D) (mm): 125 x 125 x 45 mm
Hmotnosť (g): 420 g
Zorné pole (1000m) (m): 124 m
Zorné pole (Uhol) (°): 7 °
Blízke zaostrenie (m): 3,5 m

Parametre k produktu

Priemer objektívu:
Zvětšení:
Farba:

Výrobca

Focus Sport Optics je najväčší distribútor fotografických produktov v Európe. Sortiment zahŕňa mnohé z najsilnejších značiek v oblasti fotoaparátov, optiky aj príslušenstva. Navyše ponúka aj produkty pod našou vlastnou značkou Focus.

Švédska značka Focus Sport Optics vyrába optiku od roku 1985. Jej produkty sú v Škandinávskych krajinách, kde je príroda nekompromisná, obľúbená vďaka skvelému pomeru ceny a výkonu. Na produkty poskytuje tiež rozšírenú 5-ročnú záruku.

História

  • Spoločnosť Focus Nordic vznikla zlúčením spoločností Focus Trading AB, Westheimer AS a Aronsen AS. Všetky tri spoločnosti boli už pred ich zlúčením 1. januára 2010 pomerne významnými vo svojich krajinách.
  • Westheimer A/S bola založená v roku 1955 Paulom Westheimerom, ktorý bol jedným z prvých importérov japonských fotoaparátov do Európy. Hlavnými značkami boli po dobu 50 rokov Canon a Minolta. Množstvo značiek sa následne rapídne rozrástlo, hlavne po tom, čo vedenie spoločnosti prevzal syn zakladateľa Mikael Westheimer.
  • Focus Trading AB založil v roku 1984 Thomas Wernbo. Všetko začalo v meste Mullsjö predajom projekčných obrazoviek, ale množstvo značiek a produktov postupne narastalo a tak bol presun spoločnosti do Göteborgu ďalším prirodzeným krokom.
  • Aronsen A/S z Nórska bola založená v roku 1989 Knutom Aronsenom a bola jednou z najznámejších a najtradičnejších spoločností v oblasti Nórskej fotografie už od konca 50 rokov 20. storočia.
  • Zlúčenie spoločností zahŕňa aj fínsku spoločnosť Focus Image Nordic OY, ktorá je vlastnená všetkými 3 spoločnosťami a bola založená v roku 2007.
  • V roku 2012 začala spoločnosť Focus Nordic predaj na Islande, v roku 2013 v Pobaltí, v roku 2016 v Poľsku av roku 2018 v Českej republike a na Slovensku.

Focus Nordic je členom organizácií zameraných na zber a recykláciu elektronických zariadení a batérií. Okrem toho aktívne pracujú na obmedzení spotreby papiera a nepotrebných obalových materiálov. Príkladom je stále častejšie zasielanie dokumentov, ako sú faktúry či ponuky výhradne elektronickou formou. Pracovníci skladu tiež pracujú na minimalizácii nepotrebných obalov všade, kde to je možné a na ochranu tovaru používajú papier namiesto plastov.

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2