Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

Ďalekohľad Fomei 8x50 LEADER WR DCF Super Vision

Kód: OY2702
Ďalekohľad Fomei 8x50 LEADER WR DCF Super Vision Ďalekohľad pre najnáročnejších užívateľov vhodný na lov, šport aj turistiku. Konštrukcia...    Více
Sme oficiálni predajcovia značky Fomei
Skladom u dodávateľa, u Vás 24. 6. 2024
280,08 €
231,47 € bez DPH
Ďalekohľad Fomei 8x50 LEADER WR DCF Super Vision
Ďalekohľad Fomei 8x50 LEADER WR DCF Super Vision
Skladom u dodávateľa, u Vás 24. 6. 2024
280,08 €

Popis a parametre

Ďalekohľad Fomei 8x50 LEADER WR DCF Super Vision

Ďalekohľad pre najnáročnejších užívateľov vhodný na lov, šport aj turistiku. Konštrukcia tela ďalekohľadu zaisťuje vodeodolnosť optiky proti dažďu a ponoreniu do vody (1m/30 minút). Plnenie suchým dusíkom zabraňuje oroseniu vnútornej strany optiky pri náhlej zmene teploty. Povrchová úprava šošoviek Water Resistant Coating zvyšuje pozorovací komfort. Táto špeciálna úprava odpudzuje vodu a zabraňuje zachyteniu nečistôt na skle optiky. To je obzvlášť dôležité pri náročnom poľovníckom pozorovaní. Na ostrenie je použitá mechanika DUAL FOCUS, kde ostrenie aj dioptrická korekcia sú osadené na jeden ovládací prvok, ktorý sa ľahko ovláda a zaisťuje. To zabraňuje samovoľnému preostreniu ďalekohľadu. Ďalekohľad je vybavený bohatým príslušenstvom: puzdro, popruh, čistiaca handrička.

Telo ďalekohľadu je vyrobené tak, že jeho rozmery sú blízke ďalekohľadom s objektívmi 42mm, avšak tu sú použité objektívy s priemerom 50mm. Svetelnosť a optické vlastnosti sústavy sú rovnaké ako pri ďalekohľadoch s 50mm objektívom. Ďalekohľad je však ľahší a menší.

Pomocou adaptéra je možné ďalekohľad pripevniť na DSLR fotoaparáty značiek Canon, Nikon a Sony.
Ako doplnok pre tento ďalekohľad je možné zakúpiť: mini-statív, adaptér pre DSLR, statív adaptér, adaptér na sklo automobilu, statív, AirCell popruh

Parametre:
Zväčšenie: 8
Priemer objektívu: 50 mm
Zorný uhol: 5,6 °
Zorné pole v 1000m: 98 m
Minimálna ostriaca vzdialenosť: 3,5 m
Relatívna svetelnosť: 39
Optický výstup: 6,25 mm
Sklo hranola: BaK4
Úprava šošoviek: SMC WR
Statívový závit: áno
Šírka: 140 mm
Dĺžka: 170 mm
Hmotnosť: 800 g

Parametre k produktu

Výrobca:
Priemer objektívu:
Zvětšení:
Farba:

Výrobca

Spoločnosť FOMEI bola založená v roku 1990. Naša činnosť je prevažne zameraná na predaj, výrobu a servis zariadení, materiálov a príslušenstva na záznam, spracovanie a archiváciu obrazu. Ako potvrdenie maximálnej kvality produktov a ponúkaných služieb sú divízie foto a rádiodiagnostika certifikované podľa ISO 9001. Z hľadiska organizácie obchodu a starostlivosti o zákazníkov sme rozdelení do nasledujúcich divízií:
Divízia foto zabezpečuje dodávky prístrojov, materiálov a príslušenstva do maloobchodnej siete špecializovaných predajní foto a optiky, profesionálnym fotografom, inštitúciám aj firemným zákazníkom, vrátane záručného a pozáručného servisu. Divízia ponúka kompletné riešenie pre stavbu fotoateliérov všetkých veľkostí a zameraní. Súčasťou týchto riešení sú aj materiály a zariadenia na výrobu spotrebnej i profesionálnej fotografie.
Divízia rádiodiagnostika ponúka kompletnú ponuku prístrojov, materiálov a príslušenstva pre medicinálnu rtg diagnostiku vrátane záručného a pozáručného servisu určenú všetkým typom zdravotníckych zariadení.
Divízia golf ponúka indoorové golfové simulátory a kompletné golfové vybavenie, a to ako špecializovaným obchodom, tak aj koncovým zákazníkom.
Naším hlavným cieľom je prispôsobovanie našej ponuky a spôsobu predaja súčasným trendom na trhu, aby sme čo najlepšie uspokojovali potreby našich zákazníkov v tuzemsku aj v zahraničí.

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2