Vyhledávání
Váš košík je úplne prázdny…
Potrebujete poradiť s výberom?

Náš tím odborníkov je pripravený vám s výberom pomoci.

V rámci tohto sortimentu vám najlepšie poradia:

+420 724 240 827
Po–Pá (8:30 – 16:30)

Alebo nám napíšte e-mail:

Aleš Náhlý
Aleš Náhlý

Ďalekohľad Leica ULTRAVID 8x42 HD-plus

Kód: 40093
ULTRAVID HD-Plus 42Ďalekohľady Leica Ultravid HD-plus sú opatrené vylepšenými vrstvami a členmi z okuliarového skla Schott. Plazmový...    Více
Sme oficiálni predajcovia značky Leica
Skladom u dodávateľa, u Vás 28. 6. 2024
2 519,92 €
2 082,58 € bez DPH
Ďalekohľad Leica ULTRAVID 8x42 HD-plus
Ďalekohľad Leica ULTRAVID 8x42 HD-plus
Skladom u dodávateľa, u Vás 28. 6. 2024
2 519,92 €

Popis a parametre

ULTRAVID HD-Plus 42
Ďalekohľady Leica Ultravid HD-plus sú opatrené vylepšenými vrstvami a členmi z okuliarového skla Schott.

Plazmový proces – nová metóda nanášania povrchových vrstiev na optických členov, prebieha vo vákuu pri vysokých teplotách. Okrem toho sú hranoly nových ďalekohľadov vyrobené zo špeciálne upraveného okuliarového skla (SCHOTT HT okuliare) s výnimočnými vlastnosťami. Tieto faktory výrazne zvyšujú priepustnosť svetla, a to najmä v modro-fialovom spektre, zaisťuje vyšší jas obrazu, lepší prenos farieb a výrazne lepšie videnie za šera. Ďalekohľady Leica ULTRAVID HD-Plus 42
taktiež ponúkajú vyšší kontrast vo všetkých situáciách, vrátane v nepriaznivom svetle. K dispozícii sú modely s 7×, 8× a 10× zväčšením a sú označené vyrytým „HD“ v červenej farbe.

Inak všetky osvedčené vlastnosti ďalekohľadov Leica ULTRAVID HD zostávajú bez zmeny – vysoko kvalitná optika, mechanické dokonalosti a užívateľsky príjemný design. Ďalekohľady sú vybavené výnimočne kvalitnými členmi, ktoré znižujú výskyt odleskov na minimum. To zaručuje vynikajúce farby a kontrast, vynikajúci jas obrazu, jasnosť a optimálne rozlíšenie detailov. Inovatívna AquaDura® povlak zaisťuje krištáľovo čistý obraz v každom počasí a chráni členov proti poškriabaniu a oderu. Pokiaľ ide o manipuláciu, ďalekohľady sú prispôsobené potrebám svojich užívateľov a časté použitie v rámci aj tých extrémnych pozorovacích podmienkach. Šok absorbujúci armovanie chráni ďalekohľad pred poškodením a zároveň poskytuje vynikajúcu priľnavosť pre bezpečnú a stabilnú manipuláciu. Ďalekohľady Leica ULTRAVID HD-Plus 42 sú dodávané s polstrovaným, vysoko kvalitným puzdrom z Cordury pre optimálnu ochranu produktu.

Parametre k produktu

Výrobca:
Priemer objektívu:
Zvětšení:
Farba:

Výrobca

Leica Camera spoločnosť - je medzinárodne pôsobiaci, výrobca prémiových kamier, fotoaparátov a športovej optiky.

Legendárny status značky Leica je založený na dlhoročnej tradícii, dokonalosti a konštrukcii šošoviek a optických prístrojov. Dnes v kombinácii s inovatívnymi technológiami, produkty Leica naďalej zaisťujú lepší obraz vo všetkých situáciách vo svetoch vizualizácie a vnímania. Inovatívne produkty sú hnacou silou pozitívneho vývoja spoločnosti v posledných rokoch.

Podobné produkty

Sme tím odborníkov
Sme tím odborníkov

s dlhoročnou praxou v obore

Autorizovaný predajca
Autorizovaný predajca

značiek Swarowski, Leica, Zeiss, Blaser, Hikmirco a ďalšie.

Široký sortiment
Široký sortiment

potrieb pre poľovníkov od A do Z

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa

s predajnou plochou väčšou ako 400 m2